Çağrı Merkezi: 0 850 259 02 55

Satılık Domain ismi

Satılık Domain ismi

 Türkiye'de herkesin kabul edeceği fazla marka tanıtım maliyeti yapmaya gerek duymayan 2 isim birisi mevcuttur. Birisi sahibinden.com bir diğeri de magazadan.com dur.
Tanıtım maliyeti neden önemlidir diye soracak olursak insanların aklında kalmak çok önemlidir. Bayanların ortalama gün içinde 8 civarı mağaza ismini kullandığını düşünürsek mağazadan.com neredeyse akılda kalmak için markalaşma maliyetine ihtiyaç duymamaktadır. Reklam maliyetlerinin en büyük kısmını markanın bilinirliği ve akılda kalması için çeşitli müzik veya sloganlar almaktadır. sürekli olarak hatırlatmak yeni ve daha çok akılda kalması mümkün görünen yeni yatırımlar yapmak gerekir. Fakat magazadan.com ismi zaten tüm gündelik hayatımızda sürekli kullandığımız bir kelimedir ve marka bilinirliğine fazla ihtiyaç duymamaktadır.

 Firmamızın Domain ismi satılıktır neden?

Magazadan.com ismi genel olarak bir al sat sitesi ismine uygundur. çeşitli satıcıların bir araya gelip trendyol sahibinden gittigidiyor n11 tarzı al sat sitesi platformuna daha çok uygun olduğunu düşünüyoruz. Firmamız bu konuda ilerlemeyi düşünmediği için domain ismimizi satmaya karar vermiştir.

Magazadan.com Domain Satış Fiyatı nedir?

Magazadan.com domain satış fiyatı minimum 1 Milyon USD olarak belirlenmiş olup teklif toplanacak ve en mümkün fiyata satılacaktır.

Yorum Yap