Çağrı Merkezi: 0 850 259 02 55

Rachel Fındık Bot

89,90 TL
249,90 TL
%64 İNDİRİM
Stok Kodu 7A17001FI
Marka Ayakkabı
Tahmini Kargo Süresi 1 hafta
Ürün Açıklaması

 

Dış Materyal  :                Suni Deri

İç    Materyal   :              Sıcak Astar

Topuk Yüksekliği :          7,5 Cm

Platform  Yüksekliği  :  

Taban Materyali :           Poli

1. Sınıf Anti-kanserojen ve Anti-bakteriyel Yerli Üretim Astar
Çelik Destekli Kırılmaz Taban, %100 El İşçiliği

Teslimat,İade ve Değişim

39,90TL ve 89,90TL değerinden satılmakta olan  ve 07/09/2020 Tarihi ile indirime alınan ürünlerimizde İADE/DEĞİŞİM olmamaktadır.

Tüm Müşterilerimizin Bu Yazıyı Okuduğu ve Siparişini Bu Kuralları Kabul Ettiği Var Sayılmaktadır.

Verilen Siparişlerdeki ürünlerde yoğunluktan veya api/xml aktarımından dolayı stok sorunu yaşanması durumundan mağazadan.com sorumlu değildir. Stok hatasından dolayı oluşan sipariş yetersizliğinde magazadan.com siparişi komple veya kısmı iptal etme hakkına sahiptir. 
 

- DEĞİŞİMLER AYNI MARKA İÇERİSİNDE İSTENEN ÜRÜNLE YAPILABİLİR

- KAPIDA ÖDEME SİPARİŞLERDE ÜRÜN HATASI OLMADIKÇA İADE YAPILMAMAKTADIR!!


Değişim Kuralları:
Ayakkabı Marka Ürünler İçin:
 1238273421-Sürat Kargo Değişim Kargo Maliyeti Müşteriye Aittir

 

Web Sitemizden ve Web Sitemize Bağlı olan sosyal ağlardan verilen tüm siparişler için müşterilerimizin bu metni okuduğu,anladığı ve onaylayarak sipariş verdiği kabul edilir
 
Siparişi verilen giyim ürünleri en geç 24-48 saat, ayakkabı 3 - 7 gün  içerisinde kargoya verilir.


Teslimat süresi ortalama 3-7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir (mobil bölgeler hariç). Yol ve hava şartları nedeni ile teslimat süresi değişiklik gösterebilir...

Ürün elinize ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde yapılmaktadır bu süre içerisinde bildirilmeyen işlemler incelemeye alınmamaktadır.

 

İade & Değişim Maliyetleri ne kadar?

Değişim kuralları sayfa üst kısımda belirtilmiştir.

İadelerde Kargo Bedelleri İlgili Marka Tarafından Faturalandırılarak Kalan Tutar İade Edilir. Üretim veya ürün kusurlarında tüm müşteri tarafından ödenen tutarlar iade edilir. 15tl ile 30TL arasında kesinti oluşmaktadır.

 

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Siparişin teslimatından sonraki 7 iş günü içerisindedir.

 

 

İade & Değişim Ücretli midir?

İade & Değişim talebiyle Magazadan.com'a gönderdiğiniz ürünlerin markalara göre değişim kuralları vardır. Sayfa Üst kısımda net olarak belirtilmiştir.

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?

Etiketi koparılmış yada hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini gibi ürünler denenmiş ve bozulmuş, kullanılmış olmaları halinde iade edilemez.

 

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.

İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

İade & değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > siparişlerim bölümünden bulduktan sonra  butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade & değişim olarak gönderebilirsiniz. Eğer "İade Talebi Oluştur" butonunu siparişlerim bölümünde göremiyorsanız, iade & değişim süreci sona ermiş demektir.

İnternet Sitesinden İade & Değişim Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?

En yakın ilgili kargo şubelerine gidip, ürünleri Magazadan.com'a karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?

Firma Adı: Mağazadan.com 'dur. Ürünler İlgili Firmalara aittir.

 

Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir miyim?

Belirtilen Kargo haricinde, diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünleri SÜrat Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?

İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iade & değişim talebi onaylandıktan sonra hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı "Değişim Puanı" olarak tanımlanır. Bu tutar tanımlandıktan sonra  yeni bir sipariş oluşturularak değişim puanınızı kullanabilirsiniz. Para iadesi istemişseniz gönderdiğiniz IBAN numarasına/Kredi Kartına para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.

Kapıda Ödeme İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?

Kapıda ödemeli kargolarda İADE KESİNLİKLE YOKTUR.

Kredi Kartı İle Verilen Siparişlerinin Para İadesi Nasıl Yapılır?

Siparişinizi oluştururken kullanmış olduğunuz kredi kartı yada banka kartına iade yapılır. Eğer iade esnasında sistemsel bir sorun yaşanırsa; iade talebi oluştururken, vermiş olduğunuz IBAN numarasına tanımlı olan kartınıza 15 gün içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz bilgiler yanlış ise para banka tarafından Magazadan.com’a iade edilir ve bu gecikmeden Magazadan.com sorumlu değildir, daha sonra doğru bilgileri tarafımıza bildirdiği sürece aynı işlem tekrar yapılır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Magazadan.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Ürünler bize ulaştıktan sonra, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Magazadan.com tarafından kredi kartınıza yada vermiş olduğunuz banka kartına 15 gün içinde iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda yada banka kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Magazadan.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

 

Taksitli Alışverişlerde Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılır?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak yapılmaktadır.

 

 

 

Saygılarımızla,
Magazadan.com Ekibi.