Çağrı Merkezi: 0 850 259 02 55

Blog

Utas Digital Hizmetleri
Utas Digital Hizmetleri
Dünyamızın içinde bulunduğu koşullar gereği artık insanlarımız mağazalara girerek risk almak yerine internet aracılığı ile alışveriş yaparak risklerini minimuma indirmeyi hedeflemektedir. Bu durumda internette satış yapan firmalarda bir adım öne çıkma ihtiyacı ve doğru müşteriye doğru ürünü sunma ihtiyacını en düşük maliyet ile yapmasını gerektirmektedir.
Satılık Domain ismi
Satılık Domain ismi
Türkiye'de herkesin kabul edeceği fazla marka tanıtım maliyeti yapmaya gerek duymayan 2 isim birisi mevcuttur. Birisi sahibinden.com bir diğeri de magazadan.com dur.
Fırında Levrek
Fırında Levrek

Levrek Balığı Hakkında:

Levrek balığı, ortalama 50-60 cm boyundadır; ancak 1 metre uzunluktaki türlerine de rastlanmıştır.
Ekonomik değeri yüksek bir balıktır. Eti dolgun, beyaz ve yağsızdır.
Karadeniz’de ocak ve mart, diğer denizlerimizde ise nisan ve mayıs aylarında ürer. Üreme dönemlerinde eti lezzetini yitirir.

 

Fırında Levrek Balığı Tarifi:

Halka halka kestiğimiz kuru soğanlarımız ile tepsimizi kaplıyoruz. Soğanın üst kısmını patates ile kaplıyoruz. Tepsinin derinliğine göre işlemi tekrar edebiliriz. Levreklerimizi tepsinin üst kısmına yayarak koyuyoruz. Levreklerin üzerine salça yayıyoruz ki levreklerimiz üst kısmı yanmasın. Zevkimize göre kestiğimiz biber ve domatesleri levreklerin aralarına yerleştiriyoruz. Her 1Kg Levrek için 6 diş sarımsağıda tepsimize dağıtıyoruz. Sarımsak sevgimize göre adeti arttırabilir azaltabilirsiniz. Tepsiden taşmayacak şekilde ılıştırılmış su ekleyip defne yaprakları,tuz, kırmızı pul biber ve karabiber serpiştirerek. 250 derecede ısıttığımız fırına tepsimizi koyabiliriz. Genellikle 30 dakika civarında pişmektedir. Suyunu çorba olarak servis edebilirsiniz. Afiyet olsun..